reedeseid naeruminuteid

passisin seda blogiadminni tükk aega mõttelagedalt. no et tegelikult mõtteid on nagu, aga ei midagi sellist, mida kirjutama kipuks. eksole, see käib kuidagi periooditi, mina ka ei tea täpselt, millest sõltuvalt.

aga siis andis Kaur kusagil netiavaruses igavuse peletamiseks paar head linki ja viimased pool tundi olen ma neid lugedes rohkem või vähem kõõksunud. ega ma kade pole, jagan siiagi: amazoni üldine naljakate kommentaaride list ning ühe konkreetse toote kommentaarid. no inglise keelt peab jagama nende jaoks küll.
viimase puhul on mu lemmikud ‘This was probably and hopefully the only time in my life I was going to wish there was a gay snowman in the kitchen‘ ja ‘The only after effect is this incessent glow from my nuts. If i squeeze together gently the shine is equivalent to polarised light being bounced off a silver coated mirror at a frequency of 3000000nm and is visible from outer space.’ ja ‘Picture the scene: a badly sunburnt, blistered and shaved Boris Johnson carries two red Space Hoppers accross the surface of Mars. This is an accurrate description of the current state of my genital region 3 weeks after a liberal application of this product.’

hea, et ma üksi toas olen 😀