korrastatud tugitool

novot, fassaadi remondimeestele panin ma igatahes ära.
see tool sai majja toodud siis, kui tellinguid maja ümber sätiti. nüüd on minul tool lõpuks valmis, aga maja fassaad veel mitte. soojenduseks mahtus mul mitu pisemat tooli ka vahele, aga ega ma ei tea, mitmel objektil need mehed vahepeal töötanud on 😛

igatahes tegu on Isku Ritz-sarja tooliga, poehind ca 550 eurot. uusi katteid müüakse ka, ca 175 eurot kate kui selline. vahetama peab siis ka veel ja ma ütlen, see ei ole lihtne. ma tegin natuke avarama, kui originaalkate ning pealetirimine oli hullumaja. jah, ilmselt see kangas polnud ka sobivaim, alt selline natuke liiga hästi vatiiniga haakuv. originaalkangas oli hoopis teise koega. ikkagi.
ja see osa kangast, mis juba peal oli, seda ei andnud kuidagi keerata ega nihutada, tiri aga jälle üles ja säti paika..

oleks kate kohe sobinud ja esimese korraga õigesti paika saanud, oleks see tool ammu valmis olnud. aga oleks on oleks on oleks. igatahes olin ma ühe õmbluse teinud nats valesti ja selle parandamine oleks tähendanud kogu katte harutamist. nii et kusagile õmblesin ühe ribakse juurde, peaaegu nähtamatu, ja ma näen-tean ise neid kohti, kus see kate võiks pisut paremini istuda.
aga üldiselt olen siiski rahul, esimese suurema töö kohta on tulemus täitsa hea. see oli ka lihtne, et puitosad olid korras, ainult paar värvipritset käetoelt ära lükata.

ja endiselt tänud V.-le, kelle riistvara on siiani mu käes ja kes lisaklambritega varustas, samuti andis ta ka väga väärtuslikku know-how’d. ilma selle abita oleks kogu see toimetamine võtnud veel rohkem aega, ilmselgelt.

pilti tehes ma ei mõelnud üldse, et toolid võiks ju samamoodi (sama nurga alt) olla. nüüd polegi. nojah.