rant

kolmas päev antibiotside peal ja miskipärast meenus kevadine Tramadol, sellest hetkest, kui hakkasid selle kõrvalmõjud ilmnema. sest mul on uimane ja ebamääraselt paha tunne kõhus. ning mul ei ole aimugi, kas see on hommikusest liigrasvasest (aga sellevõrra heast) söögist või on see ravimist. ilmselget hiljemalt homme selgub.
mul on siiani liigagi hästi meeles see kena laupäeva kevadel, kui võtsin lõunal tableti ja terve pärastlõuna ja õhtu möödus kusagil ebamäärasest uimasuses ja noh, mitte ainult. ja kui ma ei julgenud korralikult magama jääda, sest ma ei teadnud, kuidas ma tunnen end viie minuti pärast.
seekord ju ei ole nii?

hommikul ärgates olid kõik radikad ja toad külmad. ma ei tea, mis error selle katlavahetusega siin oli, igatahes peale seda on kogu aeg jahe. ja see ei ole subjektiivne, kraadiklaas kinnitab seda. ravi siis end niimoodi siin.

ja siis püüa selle kõige juures vaimselt end kuidagi upitada. augus olla on nõme, aga sealt väljaronimiseks ei ole lihtsalt ressursse. kõik, mis on, kulub enda soojendamisele ja elushoidmisele.
õnneks ei ole see nagu mingi lõppsügav auk, vaid selline, kust on välja näha.