ruum

siin toas on stereo ja arvuti, kust saab muusikat kuulata, aga pole normaalset tooli, kus lösutada.
teises toas on telekas ja diivan ja tugitoolid, aga et sinna kuulda mõnusalt, peaks stereo üsna valjuks panema. eriti, kui laps samal ajal juhtub telekat vaadata.
ma ei oska välja mõelda, kas ma suudaks siia tuppa leida koha, kuhu tridia üks tugitool. et kuulata muusikat ja vedeleda ja raamatut lugeda. ilmselt mitte. selleks tuleks pool korterit ümber mööbeldada.
võiks ju teise tuppa teised kõlarid orgunnida, vahele mingi switch, et valin, kas läheb heli sinna ka.. aga ikkagi, ma ei tuleks sellega ilmselt kuigi hästi toime ja teleka segav moment jääks ikka.
mul peaks kõikide arvestuste järgi olema siin ruumi nagu muda, aga reaalsuses on ikka nagu vähe.
aegajalt on tunne, nagu peaksin mina siit välja kolima.

Share

7 thoughts on “ruum

  1. soovitaksin sel juhul kõrvaklappe, millel on vajaliku pikkusega juhe taga.
    JR.

  2. kõrvaklapid pole suurem asi lahendus (need mul on ka). ma pean last kuulma ;)

  3. Aga võib olla lapsele meeldib vaikus ja sinu hääl rohkem kui see saund, mida sa talle peale püüaksid pressida. Õhtud ja “vaba” tööaeg on musa kuulamiseks ju enam kui piisavad :)

  4. Jajah- taas kord seisame vastakuti raske küsimusega, et kas panna leivale võid või pekki. Kas osta uus mobiil kohe nüüd või alles homme? Kas lesida diivanil või lösutada tugitoolis? Elu on täis igasuguseid katsumusi (näen seda eriti oma Rootsi sõpradest).

  5. eheheee.. ruumi vähe :P
    kas sa siis ei tea, et inimene täidab talle antud ruumi kohe alguses :D et kui sa alguses sinna seda vajalikku elementi juurde ei mõtlenud siis hiljem selle lisamine on pea et võimatu :P

Comments are closed.