2011-2012

head uut aastat!

aastalõpupostitus jäi tegemata. eile kulus peamine energia lapse toa korrastamisele. suvel läks kuidagi käest ära ja seejärel oli jõuetuse tunne, et no ei käigi jõud üle. aga nüüd sai ostetud natuke plastikkorve, ja siis veel natuke, hulk träni ära visatud, õige natuke seal suhteliselt ogara kujuga toas asju ümber tõstetud ja tulemus on täiesti üllatav. et tasus see mitu tundi sebimist ära küll. laps oli väsinud, mina väsinud.. oeh.
aga vähemalt ei mõtle ma nüüd mõnda aega sinna tuppa erimööbli tellimisele.

ah ülevaade 2011 aastast?
kirju oli.
aga hea.
aasta algus oli keeruline, sassis ja hirmutav. kevadel oli mu elu esimene tõsisem operatsioon. suvine reis Legolandi (millest ma pole siiani pikemalt kirjutanud) ja vahvad päevad Lätis. sügisel poja saksofoniõpe. talvine lumeootus, mis napilt enne aastalõppu ka natuke vilja kandis.
halb on see, et sisemine motiveeritus on langenud. sest ma näen, et ei ole erilist vahet, mida ma teen, ots otsaga kokku tulla on aina raskem. ma ei hakka seda teemat pikemalt lahkama, aga selguse mõttes kordan veel lihtsalt – mul võib olla häid mõtteid ja ideid, aga kui neid ei rakendata (antaks siis kena selgitus, miks, oleks ehk arusaadav), siis ei ole ju muutusi ka loota. ja pikapeale enam ei vaevugi oma mõtteid välja ütlema.
siiski, jään selle juurde, et üldiselt oli posiitivsete muutuste aasta 🙂

uus aasta peaks tulema juusturohke, sest uusaastaööl oli laual peamiselt juustu 😛

ning üsna aastalõppu mahtus üks armas pakike Saaremaalt, sooja mõnusa käsitööga. ma ei saa jätta seda ju demomata 🙂

peaaegu parim kingitus aastal 2011 🙂