Stroomi täika ja komisjonipood, Telliskivi UKK ka

üks otsing, millega siia viimasel kümnekonnal päeval tuldud on, on Stroomi täika ja muu selline. jah, ega selle kohta ei olegi eriti kirjutatud, nii et ongi minu blogi esimesi otsingutulemusi.
mis siis muud, kui allusin kaudsele sotsiaalsele survele ja astusin sealt täna läbi.
üks osa on siis vist see, mis on nime poolest komisjonipood, aga pigem on selline.. ma ei teagi, outlet nagu? mõned asjad on küll lihtsalt imeliku kvaliteediga, aga uued asjad on ikkagi. mingeid tuttavaid firmanimesid ei olnud, aga hinnad ka ei tapnud. et noh, ehk leiaks midagi.
muu osa oli üsna tühi. oli paar kaltsukaupmeest, kelle hinnad ei olnud väga hullud. ja siis mõni nn. kadakaturu-kaupmees – mingi x-päritolu odavnänn.
ja oligi nagu enamvähem kõik. silt, et avatakse zookauplus, oli ka seal kusagil (ja näha, et töö käis selle avamise nimel).
peaks nädalavahetusel kaema, siis äkki on rohkem äri.
kuid jah, eks see on kahepoolne: algul ei julge keegi tulla müüma, sest ostjaid on vähe; aga kui see nüüd lähebki sellist odav-uus-jama täis, siis jälle ei lähe minusugune sinna kaema.
ja no ma ikka igatsen seda Minski kulinaariat, kuigi mingi osa sellest on ju Rahu poes mingil kujul olemas..
Telliskivi nurgal UKK uues poes käisime ka ära. suur pettumus oli, et seal on ainult riided. me fänname asju natuke rohkem. mis muidugi ei tähenda, et me sealt tühja käega lahkunud oleksime 😛
ja igal juhul tasub läbi minna, kui sinna kanti asja on (kasvõi kirbukalt tulles!). sest tegelikult oli seal täitsa korralike-uusi riideid jumala normaalse hinnaga. lastele ka.

minskiturg967.jpg

14.detsembi lisa: neil on oma koduleht ka, mitte et seal väga ohtralt inffi oleks (küll aga vigu) – www.stroomitaika.ee. aga googlile meeldib minu leht ka ikka väga 😛