hullumisepäevad

eile kell kaheksa oli Stockmanni toiduosakonnast pea võimatu midagi normaalset osta, sest juba valmistati lette ette hullude päevade jaoks ning suur hulk tavakraami oli ära koristatud. päris nõme tegelikult. tahtsin näiteks idusalatit õhtuseks näksimiseks, no ei ole. vorstilett ka üsna lage, pidin mingi valmispakendatud asja ostma. uhhh.
ja hommikul oli muidugi üsna kole. ronisin isegi neljandale välja, sest tehnikaosakonnas oli midagi, mida tahtsin vaadata. kolmas korrus oli kõige jubedam, ilgpikad kassasabad.
söögiosakond ei olnudki väga hull. sain isegi mingeid kanaasju, hea lastele pakkuda homme näiteks.
aga majanduslangus annab tunda, neid noori, kes kilekottidesse kassalindilt saabuva pakendavad, ei olnudki. või on need ainult tipptundidel?
suured hullude päevade riidekotid olid ka müügil. ilusad ja kollased ja tõesti suured, aga no ma ei osta ju sellist, kus peal, et HULLUD PÄEVAD. või oleks see just eriti kitsh? sobiks mu uue mantliga ka 😛
esimese korruse kiirsöögikoha juures pakkusid Mahekauba tütarlapsed ökopuhastusvahendeid soodushinnaga. varusin omale midagi ja mõtlen, et äkki võtaks midagi veel. neid kulub ju ikka mingi aja peale. samas, liiga pikalt seisma osta pole ka mõtet. veeretan seda ideed veel peas, homme ka päev.
õuest sain kitsepiimaseepi. juustu oleks võinud ju ka osta – väike gurmaan, nagu ma vahel olen. aga ega päris kõike ikka saa, mida hing ihkab.
tegelikult hea, et ma pool hulluse aega koolis ära olen.
nagunii ma hullun muude asjadega ju.