tööst ja (preemia)shoppamisest

ma ei oska enam tööl ollagi. olen küll ja teen asju, aga kuidagi möödaminnes ja suurema isuta. umbes, et peab. ja üldse töö segab nagu muid asju.
samas õhk on veidi rahulikum kui enne. vähemalt mulle tundub nii.
tegin täna mingi enda jaoks olulise asja lõpuks ära ja premeerisin end selle peale punase nahkmantliga Discounterist. seal oli kõik poole hinnaga ja punane naturaalnahkne mantel, mis mulle selga ka sobis (aga ma ei tohi juurde võtta!) oli liiga ahvatlev. eriti, kui lõpphind jäi tuntavalt alla 500 krooni.
ja siis räägin ise säästvast tarbimisest.. kuigi – nahkmantel peab ilmselt päris kaua vastu, see veidi lohutab mind.
see on üldse siuke pood, kust saab vahel naeruväärsete hindadega päris asjalikku kaupa. eelmisel nädalal näiteks varustasin end, ja mitte ainult end, korralike talvejopedega. minu omal käib veel fliis lukuga alt lahti, on termomeeter sees ja üldse siuke mäespordi-tüüpi jope. need kaks jopsi läksid kokku ca 600 raha maksma. kuskilt mujalt poest oleks läinud analoogsed asjad maksma vähemalt 2500, ma pakun. ja üldse olen ma rahul, lõpuks võin ma talvel ringi trallida korralikus jopes, mitte ei pea sportimiseks või metsa minekuks valima, milline vana jopp panna.
treeneer mailis täna mulle, et millal ma jälle trenni tuln. häbi-häbi, nüüd ongi pikalt vahele jäänud. RM-i haiguse ja muude asjade pärast. nagunii on onrpaegugi pooltõbine tunne omal sees, organism ei suuda ikka veel otsustada, kas olla haige või mitte. nii et homme vist ka ei lähe. nagunii on siis üks muu asi ka peal.
aga aitab lõunast, töötame edasi.