Skip to content
PilleRiini internetielu
  • avaleht
  • Rendellid
  • 9 elu
  • kontakt / müük

Päev: 3. detsember 2004

kustutades küünalt

Posted on 3. dets. 2004 by PilleRiin

äsja kustutatud küünla vaha on nagu must järv. huvitaval kombel olen leidnud küünla, mis polegi ainult pealt värvikihiga kaetud, vaid ongi tumekirsist vahast valatud.
sulgen akna ja lähen magama.

Posted in asjad minu ümber

kalender

detsember 2004
E T K N R L P
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
« nov.   jaan. »

minu materjalide kasutamine

kui sa soovid mingeid mõtteid või pilte siit lehelt kasutada (isiklikus blogis, meedias, jne), siis palun küsi luba eelnevalt. kui soovid siia linkida kommertslehelt, siis samuti palun teavita mind ette.
materjalide kasutamisel peab olema lisatud link minu lehele või viidatud sissekandele.

Teemad

  • arvamus
  • asjad minu sees
  • asjad minu ümber
  • info
  • kass
  • keskkond
  • koolijutud
  • lapsed
  • linn
  • lohe
  • lullad
  • mõjutused
  • mõtisklused
  • nikerdamised
  • päevakaja
  • pildiline
  • reisid-retked
  • toit
  • tramm

ajalugu

toidud

aedviljatoidud eined grill hakklihast hautised hea teada heietused hoidised infoks joogid kaubandus kiirelt / lihtsalt küpsetised lambalihast linnulihatoidud lisandid loomalihatoidud magustoidud maks, rupskid jm. mereandidest pastatoidud rahvustoidud salatid sealihatoidud seenetoidud supid ulukid ja muud Volksu retseptid vormiroad
Theme by Out the Box

eXTReMe Tracker