juhuslikke kokkupuuteid

selliseid juhuslikke kokkupuuteid tuleb meil kõigil ette. mingi ootamatu situatsioon, olgu osalisteks tuttavad või mitte.

eile peale tööd poes kassasabas hakkas mu ees olev vanem meesterhavas kõigepealt uurima, et mis mul seal kassalindil on, et ta on niimoodi vahel mõnegi uue toote tuvastanud. no mul ei olnud seal midagi üllatavat, aga mingi lihatoote juurde jäi ta mõte pidama ning tahtis peale maksmist mu arvamust mingi asja kohta. et ehk küsimus oli säilivuses ning mis tema nüüd tegema peaks, kui kuupäev on hullult üle. ma soovitasin muidugi alustuseks paki avada ja nuusutada. no mida sa ikka soovitad? ilmselgelt ei tahtnud ta seda asja kohe prügikasti ära visata.
vastu sain igatahes sellised tänusõnad, nagu ma oleksin mingit kosmosenõu andnud 🙂 no tõesti.. mis spetsialistiks see mind ikka teeb nüüd?

päeval võttis minuga ühendust ammune tuttav, kellega sai kunagi ühes asutuses töötatud. selline väga tugeva energiaga (ja veidi heitlik) sõnum, mis samas teeb mind veidi murelikuks. me olime tõesti ainult kolleegid, peamiselt minu soovil.. aga viimase aja sündmuste valguses ütleb mu sabatunne, et ma pean selle suhtlusega nö madalat profiili hoidma. igaks juhuks. ma ei jaksa enam mingite jamadega tegeleda.

radiaatorid on soojad, mis on hea.