kaameraostumõtisklus

peale Nikoni lahkumist sõbra juurest on tal mõlkunud mõttes samuti Canon. nojah, mingit brändivahelist sõda ma siin ei aruta.
igatahes tundub, et netist ja välismaalt saab odavamalt (sry, kohalikuid fotopoodnikud). isegi transporte ja tolle arvestades.
aga tundub, et esimese valiku pood ‘meerikas ei ole mitte kõige parem. esimese hooga läks veits vale asja tellimus teele ning selle käigus selgus, et transpordikuludeks pakuti sada dollarit rohkem, kui Euroopa Liidu hinnana kirjas oli. doh! ja nüüd näeb tellimuse saatja (see polnud mina ise) vaeva, et tellimus tühistada. raha neile veel teele ei läinud, aga ebays tuleks äri ikkagi viisakalt ära lõpetada lihtsalt.
igatahes saatsin nüüd ise sinna mingi täpsustava maili ja noh, vaatab. ise mõtlen, et laseks nt Bobile Dallasesse tellida, aga siis jääb ikkagi rahamure (moneygram on ilmselt odavam kui ülekanne?) ja ilmselt pole Bobil odavam siia saata. hmm.
minu PayPal ei päde pealegi (limiit pole piisav), nii et nagunii peab mingi muu süsteemi välja mõtlema. seda sõpra, kes praegu seal jageleb nendega, küll enam tüüdata ei taha.
ah et minu huvi? ma saaksin omale läpsi + fotoka viisaka seljakoti (Lowepro), paar pädevat (mitte liiga vinget) objet, üks vägagi pädev (ehk vinge) obje kasutada kui vaja ning bäkkuppkaamera, mida aegajalt ka läheb vaja. noh, teine välk oleks siis kah võtta ja mingi hädapärane statiiv. ja miskit pudipadi oli veel. ehl hulk vajalikku träni suhteliselt kättesaadaval. vbolla omastaks sealt isegi mingi osa.
oma kaamera keret ma uuendama ei hakka. see 3-aastane 20d käib veel küll 🙂
eksole. arvuta ja mõtle. nagu niigi vähe tegemist oleks.
tegelikult pole sellega kiiret. aga dollar on odav ja noh..