reede, 13.; ennelõuna

täna hommikul andsin lõpuks sisse oma passi ja ID kaardi avaldused. eile sain tõuke, sest äkki peab septembri lõpus bussiga natuke euroopas tiirutama ja teatavasti lõppes mu viimase passi kehtivus umbes 1a2k tagasi.
avalduse täitmine oli lihtne, aga pildiga pidid lood karmid olema. vaatasin eile oma aasta tagasi kooli jaoks tehtud päris normaalset pilti ja avastasin, et seal on paar õrna muljumisjälge peal. kimasin siis lähimasse fotosalongi ja lasin teha uued – mis tulid täiesti valge taustaga. tingimused fotole on aga sellised, mis nagu ei luba valget tausta. igaljuhul täna hommikul teenindaja vaatas mu pilte, nentis, et vana on ilusam, kuid kuna paar vaervumärgatavat triibukest peal, peab uue võtma. tjah. elame üle 😉
KMA büroost oli hulka lähemal minna bussi peale kui trammi peale. oma üllatuseks tõdesin, et trammiga on toredam tööle sõita kui bussiga. ja ma ei oskagi seletada, miks.
linna jõudes uurisin paarist poest velvetseelikuid. suured allahindlused ju. lõpuks sain humanast pisut enam kui poolesaja krooniga lausa kaks tükki – kuigi tõele au andes üks neist pole velvet. aga ma leidsin, et võiks vahelduseks kanda ka sellised seelikuid, mille alt põlved siiski välja paistavad 🙂
üle pika aja on kontoris õhku! meil on siin aknad, mis ei käi lahti, ja üsna meie kontori ukse kõrval on ka üks välisuks, mis aga lahti olla ei tohi. täna aga on aknapesijatel mingi pikendusjuhe seal ukse kõrval pistikus ja uks ka lahti. meie kontoriuks ka selle peale muidugi. nii palju õhku pole siin küll väga ammu olnud..