Opera, taasavastus

et lahendada töö juures mõningaid probleeme (või et õigemini töö oma arvuti taga ära teha – kummalisel kombel ei tulnud mu FireFox mõne töise lehega toime) tõmbasin omale uue Opera. viimati kasutasin seda vist millalgi paar aastat tagasi ja siis oli ta mul natuke nagu aeglane. aga nüüd on igatahes kiirus vähemalt tööl normaalne ja lisaks kõigele leidsin siit igasugu mugavusi. kuidagimoodi on kokku kombineeritud mitu asja. saab siitsamast minan IRCu.. ja on ka mailer siinsamas. püüdsin Thunderbirdist maile siia importida, aga ta viskas kõik ühta kausta – nii saadetud kui saadud – ja mul ei õnnestu neid kuidagi harjumuspäraselt tirida sinna kuhu vaja. hmm.. ega ma abifaile ka veel eriti lugenud pole 🙂 IRC aga täitsa toimib ja ka newsfeed toimib – mis tähendab, et ma ei pea minema alailma kusagilt veebist teiste bloge sirvima, vaid teksti päis koos otselingiga tuleb mulle kenasti kohe mailerisse ja siit saab kohe avada vastava lehe siis. noh, nagu ikka rss.., ainult et kohe omal käepärast 🙂
aga ma pole siiski kindel, et ma raatsin armsaks saanud Thunderbirdi välja vahetada. eks ma vist pean seda mailerit siin rohkem uurima..
siiski, kuna tundub, et juba 1,5 aastat lubatud arvutite uuendamine hakkab reaalsuseks saama, võik ehk algul proovida ainult Operaga hakkama saada… või??
ahjaa, sisseehitatud kalendrist tunnen küll natuke puudust..